Schedule your visit

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.
Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Buz Başlık

About Us image
50% İndirimli Fiyatları Kaçırma

BUZ BAŞLIK / DİODE LAZER

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen kıl köklerinin lazer ışınları ile yok edilmesi işlemidir. Belirli dalga boyundaki ışınların cilt altına gönderilerek kıl kökleri kalıcı olarak deforme edilir. Konforlu uygulama sağlaması ve yan etki olmadan vücudun her yerine uygulanabilmesi diğer yöntemlere göre tercih edilme sebebidir. Buz lazer en acısız, en hızlı ve en son teknolojidir 808 nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır.

FDA onaylıdır. Buz lazer epilasyon, klasik epilasyon yöntemlerine cevap vermeyen açık renkli ve güçsüz tüylere sahip olan kişiler de dahil olmak üzere tüm tüyler için kalıcı bir çözüm sunabilmektedir.

Buz epilasyon sayesinde hem ince hem kalın tüyler, hem açık renkli hem de koyu renkli olanlar, vücudun her bölgesindeki istenmeyen tüyler kesin olarak yok edilebilmektedir. Tüm vücut buz epilasyon seansları, ortalama 45-60 dakikadır. Uygulamalar 4-6 haftalık periyot aralıklarıyla yapılır. Epilasyonda sık sık atışlar yapılır ve bu sayede uygulama kıl köklerini yavaşça ısıtır. Bu ısıtma aralarında verilen soğutma, ağrıyı ve acıyı minimalize eder.

About Us image
About Us image
Specialist

Nezahat Yanmaz

Tıbbi Kamuflaj Uzmanı

Nezahat Yanmaz

30 yıllık meslek hayatında uzmanlık alanı olan estetisyenlik işi için Almanya, Fransa, Hollanda, ve Çin’de kozmetoloji, cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, piercing, tattoo, dövme, epilasyon, zayıflama, anatomi, psikoloji ve satış stratejisi eğitimleri almıştır.

(0216) 372 84 51 info@nezahatyanmaz.com