Schedule your visit

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.
Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Dikiş İzi

About Us image
50% İndirimli Fiyatları Kaçırma

DİKİŞ İZİ / FAÇA İZİ

Kamuflaj işlemi, ameliyatlardan sonra yoğun bir şekilde görünen dikiş izleri ya da faça izlerini de kapatmak için kullanılan bir yöntemdir. Cilt altına, cildin kendi rengi ile uyumlu renkte pigmentler verilerek bölge, kişinin kendi cilt tonu ile eşitlenebilmektedir.

Yapılan işlemin bölgede dikiş/faça izinden kaynaklanan skar dokularına bir etkisi olmamaktadır. Yani eğer bölgede bir kabartı bulunuyorsa, kamuflaj işlemi bu kabartıyı yok etmez. İzin çevresindeki ten rengi ile eşitleme sağlanarak yoğun görüntüyü hafifleten, uzaktan bakıldığında dikkat çekmemesine yarayan bir işlemdir.

Bu işlem yüz bölgesinde kalıcı makyaj ya da saç/sakal simülasyonu tekniği ile birleştirilerek uygulanabildiği gibi vücudun diğer kısımlarında tek başına da kullanılabilir.

Uygulamalar seans seans olmaktadır. Seansların arasında en az bir ay boşluk bırakılmalıdır. Bu süre kişinin isteği doğrultusunda uzatılabilir. Arada bırakılan boşluklar uygulamada gerilemeye sebep olmaz. Seanslar bittiğinde uygulama yapılan bölge cilt tonu ile tamamen eşitlenmiş olacaktır.

Kamuflaj işleminin kaç seans süreceği kişinin kendi cilt tipi ile doğru orantılıdır. Cildin yağlı ya da kuru olması, pigmenti alma kapasitesi, tavsiye edilen bakımların uygulama sonrasında eksiksiz olarak yerine getirilmesi seans sayısını belirleyen faktörlerdendir.

Uygulama yapılabilmesi için oluşan izin üzerinden en az iki sene geçmiş olması gerekmektedir.

About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
Specialist

Nezahat Yanmaz

Uzman Estetisyen

Nezahat Yanmaz

30 yıllık meslek hayatında uzmanlık alanı olan estetisyenlik işi için Almanya, Fransa, Hollanda, ve Çin’de kozmetoloji, cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, piercing, tattoo, dövme, epilasyon, zayıflama, anatomi, psikoloji ve satış stratejisi eğitimleri almıştır.

(0216) 372 84 51 info@nezahatyanmaz.com