Schedule your visit

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.
Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Doğum Lekesi

About Us image
50% İndirimli Fiyatları Kaçırma

DOĞUM LEKESİ

Doğum lekeleri kişide doğuştan var olan, bazen sonradan da belirginleşebilen sebebi henüz belirlenememiş, zararsız izlerdir. Farklı renk, boyut ve şekillerde olabildiği gibi vücudun çeşitli yerlerinde de oluşabilmektedir.

Kamuflaj işlemi doğum lekesi olan bölgeyi, cilt rengine uygun renkler kullanılarak ten rengine eşitleme işlemidir. Vücuttaki her bölgeye uygulama yapılabilmektedir.

İşleme başlamadan önce cilt renginiz belirlenir. Yapılan test sonucunda size özel bir pigment hazırlanır. Kullanılan pigmentler kamuflaj işlemi için özel olarak üretilmiş pigmentlerdir. Bu nedenle, kalıcı makyaj boyaları kullanılarak yapılan kamuflaj işlemlerinin aksine uygulamamızın kalıcılığı ömür boyudur.

Uygulamalar seans seans olmaktadır. Seansların arasında en az bir ay boşluk bırakılmalıdır. Bu süre kişinin isteği doğrultusunda uzatılabilir. Arada bırakılan boşluklar uygulamada gerilemeye sebep olmaz. Seanslar bittiğinde uygulama yapılan bölge cilt tonu ile tamamen eşitlenmiş olacaktır.

Kamuflaj işleminin kaç seans süreceği kişinin kendi cilt tipi ile doğru orantılıdır. Cildin yağlı ya da kuru olması, pigmenti alma kapasitesi, tavsiye edilen bakımların uygulama sonrasında eksiksiz olarak yerine getirilmesi seans sayısını belirleyen faktörlerdendir.

About Us image
About Us image
About Us image
Specialist

Nezahat Yanmaz

Tıbbi Kamuflaj Uzmanı

Nezahat Yanmaz

30 yıllık meslek hayatında uzmanlık alanı olan estetisyenlik işi için Almanya, Fransa, Hollanda, ve Çin’de kozmetoloji, cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, piercing, tattoo, dövme, epilasyon, zayıflama, anatomi, psikoloji ve satış stratejisi eğitimleri almıştır.

(0216) 372 84 51 info@nezahatyanmaz.com