Schedule your visit

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.
Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Face Contour

About Us image
30% İndirimli Fiyatları Kaçırma

FACE CONTOUR İLE AVRUPA VE TÜRKİYE’DE BİR İLK

Nezahat Yanmaz Kalıcı Makyaj ve Eğitim Stüdyosu olarak uzun süren araştırmalarımıza deneyimimizi de ekleyerek kalıcı makyaja yeni bir soluk getirdik.

Kalıcı makyajın amaçlarından biri olan yüz kusurlarını maskeleme işlemini (dudak uygulamalarında dudağı doğru büyüklüğe getirip asimetrileri yok etmek, göz çalışmaları ile badem göz şeklini vermek, kaş kontürü ile kaştaki eksiklikleri doldurup ifadeyi netleştirmek) Türkiyede ilk defa allık uygulamasına taşıyıp yüze doğal pembelik verme amacıyla uygulamaya başlayan Nezahat Yanmaz, şimdi de kalıcı yüz kontürü uygulamalarına ve eğitimlerine başladı.

 Avrupa ve Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlanan bu yöntem ile yüzü kalıcı olarak boyutlandırmak amaçlanmaktadır. Yüzdeki ön plana çıkarmak istenen bölgeler belirginleştirilip beğenilmeyen kısımlar geri plana atılır, yüzün doğal olarak oval görüntüye ulaşması sağlanır. Profesyonel makyajda tercih edilen yüz kontürleme işleminin kalıcı makyaja uyarlanması olan bu uygulamada kullanılan özel pigmentler sayesinde, yüze ağır makyajlar uygulanmasına gerek kalmadan doğal bir görüntü ile birlikte estetik forma ulaşması hedeflenmektedir.

Uygulamaya başlamadan önce kişinin ölçümleri yapılarak yüz şekli belirlenir. Çizimleri yapılarak yüz, ideal altın orana yaklaştırılır. Teyit alındıktan sonra işleme başlanır. Uygulamanın kalıcılığı 1-2 yıl arasındadır.

About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
Specialist

Nezahat Yanmaz

Uzman Estetisyen

Nezahat Yanmaz

30 yıllık meslek hayatında uzmanlık alanı olan estetisyenlik işi için Almanya, Fransa, Hollanda, ve Çin’de kozmetoloji, cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, piercing, tattoo, dövme, epilasyon, zayıflama, anatomi, psikoloji ve satış stratejisi eğitimleri almıştır.

(0216) 372 84 51 info@nezahatyanmaz.com