Schedule your visit

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.
Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Göğüs Ucu Areola Simülasyonu

About Us image
50% İndirimli Fiyatları Kaçırma

GÖĞÜS UCU ( AREOLA ) SİMÜLASYONU

Göğüs ucu(areola) simülasyonu işlemi mastektektomi operasyonu geçirenler ve estetik operasyon sonrasında meme başı(areola) bölgesinde asimetri oluşan kişilerin tercih ettiği bir işlemdir. Geçirilen operasyonlardan sonra meme ucunda oluşan deformasyonlar, kamuflaj işlemine uygun cihaz ve pigmentler kullanarak düzeltilir. Areola simülasyonu bir tedavi yöntemi değil, kamuflaj yöntemidir.

Areola bölgesinin büyüklüğü ve rengi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bu nedenle göğüs ucu simülasyonu yapan kişinin profesyonel ve deneyimli olması gerekmektedir.

Bu uygulamanın basamakları; göğüs ucu ve çevresinin ölçülerek yerinin belirlenmesi, simetrinin oluşturulması, uygun renkte pigment seçimi, areola bölgesinin yapısına uygun iğne seçimi ve uygulamaya başlanmasıdır.

Uygulamalarımızın kalıcılığı ömür boyudur. Yapılan işlem seans seans olmakla birlikte, en az 2 en fazla 4 seans sürmektedir. Cildin yağlı ya da kuru olması, pigmenti alma kapasitesi, tavsiye edilen bakımların uygulama sonrasında eksiksiz olarak yerine getirilmesi seans sayısını belirleyen faktörlerdendir.

About Us image
About Us image
About Us image
Specialist

Nezahat Yanmaz

Tıbbi Kamuflaj Uzmanı

Nezahat Yanmaz

30 yıllık meslek hayatında uzmanlık alanı olan estetisyenlik işi için Almanya, Fransa, Hollanda, ve Çin’de kozmetoloji, cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, piercing, tattoo, dövme, epilasyon, zayıflama, anatomi, psikoloji ve satış stratejisi eğitimleri almıştır.

(0216) 372 84 51 info@nezahatyanmaz.com