Schedule your visit

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.
Sending...
Your message has been sent, thank you! Close this notice
Please try again. Close this notice

Piercing

About Us image
30% İndirimli Fiyatları Kaçırma

PİERCİNG ( VÜCUT DELİMİ)

* Aynı dövmede olduğu gibi piercing işlemi de iyi teknik ve kusursuz hijyen ister

* İğneler tek kullanımlıktır. İşlemde kullanılan paslanmaz çelikten pensler, takılan küpeler, virüs ve bakteri öldüren ilaçlarla ve sterilizatörle temizlenir.

* İşlem öncesi bölge alkol ve batikonla temizlenir.

* Delim öncesi mutlaka küpenizi temizletiniz. İşlemin hijyene duyarlılığı özel bir işlem odasına ihtiyaç doğurur. Delimin herhangi bir makine olmaksızın, el becerisiyle yapılması, yapan kişinin kesinlikle uzman ve delim noktaları konusunda profesyonel bilgi ve tecrübeye sahip olması ve sanatçının estetik bilgisi bu işin sadece steril ve klinik ortamda yaptırılması gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır.

* Küpelerin bu iş için özel üretildiğini de düşünürsek (cerrahi çelik, niobium, titanium vb.) piercing stüdyolarının dışındaki (gümüş mağazaları gibi) yerlerden piercing takınızı almayınız ve işlem yaptırmayınız.

Salonumuzda delim işlerimde ünlü Wildcat Piercing markası takılar kullanılmaktadır. Wildcat Blackline Vücut Takıları kendi başlarına bir sınıf oluşturmaktadır. PVD katmanı, muadilleri arasında ve tüm Avrupa’daki en ileri laboratuvarda uygulanmakta ve tüm parçalar bütünlük açısından mikroskobik olarak incelenmektedir.

About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
About Us image
Specialist

Nezahat Yanmaz

Tıbbi Kamuflaj Uzmanı

Nezahat Yanmaz

30 yıllık meslek hayatında uzmanlık alanı olan estetisyenlik işi için Almanya, Fransa, Hollanda, ve Çin’de kozmetoloji, cilt bakımı, makyaj, kalıcı makyaj, piercing, tattoo, dövme, epilasyon, zayıflama, anatomi, psikoloji ve satış stratejisi eğitimleri almıştır.

(0216) 372 84 51 info@nezahatyanmaz.com